La Mancha


Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cd. No:107, 34345 Beşiktaş/İstanbulTelefon: (0212) 257 11 44

12.10.2018 23:36

Türkiye'in en değerli barmenlerinden Hakan Seyben, Kuruçeşme'nin yeni markası olan La Mancha'nın misafirlerini lezzetli kokteylleri ile keyifli vakitler geçirmelerini sağlıyor.Aslı-Cem Pasinli’nin kurucu ortaklarından olduğu Soul Group’un hedefi zincir olmadan, birbirini tekrarlamayan 'ruhu besleyen' mekanlar yaratmak.

İlk kez 2004 senesinde Ortaköy’de açtıkları Banyan Restaurant ile “En İyi Etnik Restoran” da dahil pek çok önemli ödülün sahibi olan Soul Group, Çeşme Alaçatı’da yer alan Kydonia Restaurant ile de tanınıyor.

 

Kuruçeşme’de eski bir şarap imalathanesini restore edip, birinci katına Kydonia Restaurant ve ikinci katına da La Mancha’yı açan Soul Group, binanın en alt katında yer alan İncirli Şaraphane ile de Türkiye’nin önemli bir açığını kapatıyor.


Yaptığı işlerin hayatlarıyla uyumlu olmasına özen gösteren Soul Group, tüm restoranlarının aynı gecede ziyaret edebilecek yakınlıkta olmasına özen gösteriyor. Soul Group’un mekanlarında hissedilen otantikliği ve ruhu korumalarının sırrı da burada yatıyor.   


Editör: Dilan Dimil


Etiketler: la mancha kuruçeşme La Mancha kuruçeşme bestmekan sehrineniyileri
193