Şehrin En İyileri Ödül Töreni'nin ev sahibi C. Kaan Şimşek dostlarını ağırladı


İstanbul'un en iyilerinin ödüllendirildiği ve sanat camiasında büyük yankı uyandıran 'Şehrin En İyileri Ödül Töreni'nin mimarı Kaan Şimşek, bu özel gecede kendisini yalnız bırakmayan dostları ile tek tek ilgilendi.

14.06.2017 15:48

Yapımcılığını 2K Medya'nın üstlendiği ve İstanbul'da ilk kez gerçekleştirilen 'Şehrin En İyileri Ödül Töreni' ünlü mekan sahiplerinden sanatçılara birçok ismi bir çatı altında topladı.

Bu muhteşem gecenin fikir adamı ve 2K Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni C.Kaan Şimşek, Rafless Otel'de düzenlenen ve yoğun ilginin olduğu törende misafirleri ile yakından ilgilendi.

Yıldızlar geçidine sahne olan bu özel törenin bir başlangıç olduğunu, karşılaştıkları yoğun ilginin başarılarını daha da arttıracağını söyleyen Genel Yayın Yönetmeni Kaan Şimşek, gecede ödül alan ve ödül veren tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

"Bizleri yalnız bırakmayan tüm mekan sahipleri ve sanatçılarla birlikte aynı yıldızlı geceyi soluyor olmakla şehrin en iyisi olduğumuzu ispatlamış olduk" açıklamasında bulunan Kaan Şimşek gecenin heyecanını basın mensupları ile paylaştı.

Sahne performaslarıyla da unutulmaz bir gece olan Şehrin En İyileri Ödül Töreni, tüm sevenlerine ve İstanbul'a bu heyecanı yaşatmaya hız kesmeden devam edecek.


Etiketler: Şehrin En İyileri 2K Media Best Mekan Ödül Töreni C. Kaan Şimşek Şenay Akay Gizem Özdilli Cem Davran Cem Özer Uğurkan Erez
475

Hava Durumu ANKARA