FUEGO CLUP İSTANBUL


Dekoru, Nezih ve Prezantable personeli ile Etiler'de eğlence severlerin Yeni Mekanı Fuego Club İstanbul, MÜDAVİMLERİNDEN TAM NOT ALDI..

03.12.2018 00:00

Fuego İstanbul Salı ve Perşembe hariç haftanın 5 günü kapılarını açıyor.. Konfor ile eğlencenin bir arada olduğu uzun ve keyifli saatler vaad ediyor... Pazar, Pazartesi ve Çarşamba günleri  DJ Naabu misafirlerine muhteşem performansı ile R&B, müzik keyfi yaşatıyor..


Cuma ve Cumartesi günleri ise herkesin yakından tanıdığı yine İstanbul'da gerçekleşen birçok dev organizasyonda dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan TIESTO, ARMIN VAN BUUREN, PAUL VAN DYK ve CARL COX gibi isimlerle beraber aynı sahneyi paylaşan, Gece hayatının Sevilen ismi, ünlü DJ Cihat Uğurel ile unutulmaz saatler yaşanıyor!

Cüneyt Çiloğlu, MARKANIN SAHİBİ.. İşletmecisi ise Çok Deneyimli bir isim MERTCAN BOYLU. Mekanın dekorasyonu, servisi personeli  ve müzik tercihlerindeki kaliteyi birleştirdiğimizde ortaya konforlu localarda şımartan bir eğlence anlayışı çıkıyor...


Mekan da 22 adet loca var,  400 kişilik kapasitesi ile hizmet veren FUEGO rahat oturma düzeni fark yaratıyor.. Mekan da Dans Gösterileri, Çok Özel ve güzel dansçılar müzilklere renk katıyor.. Fuego İstanbul eğlence sevenlerin, kaliteli ve nezih ortamda eğlenmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya başladı bile..

 

Adres : Çalıkuşu Sk. No:1/1 Levent

Tel : 05330444236


Etiketler: fuegoclup fuegoistanbul clup etiler sehrineniyileri eglence mertcanboylu bestmekan
494

Hava Durumu ANKARA